PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 353
oceny
6,9 10 1 24353
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

Film "Rodzinka Robinsonów" obejrzałem już dosyć dawno. Nastawiałem się na kino typowe dla wszystkich produkcji Dream Worksa. Disney miewał ostatnio tendencję popadania w schemat produkcji konkurencji, o czym świadczy właśnie "Kurczak Mały". Najnowsza produkcja studia Myszki Miki, nie zawładnęła mną, ale zebrała przychylną recenzję. Kino przyjemne, troszkę skomplikowane, dla nieobytego w typowych futurystycznych klimatach, a przede wszystkim kino rodzinne polane sosem klasycznego Disneya.
Niestety w produkcji zdarzają się liczne mankamenty. Jednym z nich jest technika wykonania. Disney nie radzi sobie z 3D to rzucający się w oczy fakt. Całość nie wali na kolana. Studio chyba jednak powinno pozosta przy starym warsztacie, niech cesarską chwałę 3D oddadzą w całości Pixarowi. Drugi mankament to oczywiście sama historia. Niestety brakuje tu wiele elementów które mogłyby zawarzyc na sukcesie filmu. Nie ma specyficznego poczucia humoru, jakie można było dostrzec chociażby w Aladynie czy Mulan. Klimat w miarę się dopasowuje, ale całość jest posypana słodziutkim cukrem, który za bardzo rzuca się w oczy. Ostatni jak na razie obraz Disneya - to kino rodzinne i przyjemne, ale pomimo to wtórne i mnie jako miłośnikowi Disneya lat 90-tych w pamięć specjalnie nie zapadnie.

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones